O društvu Početna Pravilnici Članovi Učlanite se u HDFKiV Licenca Festivali Stručni skupovi Objavljeni tekstovi Certifikat vrsnoće Priznanja i nagrade Fotogalerija Kontakt
POPIS ČLANOVA UMJETNIČKI RAZRED STRUČNO PEDAGOŠKI RAZRED Članovi Bilten HDFKiV

R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1


ARL ZRINKA

voditelj alpske i jadranske zone

2

76

BACINGER SANJA


3

18

BAČKO EDUARD


4

370

BALEN IVANA

učitelj dječjeg folklora

5


BAN EDUARD

voditelj alpske i jadranske zone

6

252

BENKO MARKOVICA KRISTINA


7

350

BIONDA ANTON

voditelj izvorne grupe

8


BELANOVIĆ JELENA

plesni korepetitor

9


BIONDIĆ IVANA

voditelj panonske i dinarske zone, voditelj dječjeg folklora

10

54

BIUK IVAN


11

349

BOŽIĆ ANTUN

koreograf, voditelj alpske i jadranske zone, voditelj dječjeg folklora

12

360

BRALIĆ IVANA 


13

372

CRNIĆ NATALIJA


14

36

CRVENKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

15


ĆORIĆ LORENA

voditelj dječjeg folklora

16


DUJIĆ ARIJANA

učitelj dječjeg folklora, voditelj dinarske i alpske zone

17

336

FERLAK BARICA

voditelj izvorne grupe

18


FILIPOVIĆ VERA

voditelj alpske zone

19


FILIPOVIĆ IVAN

voditelj panonske, jadranske i dinarske zone

20


FLIS NINA


21

305

HALAMBEK BLAŽENKA

plesni korepetitor

22

245

HEGEDUŠ ZLATKO

voditelj alpske i panonske zone

23

338

IVACI JELENA


24

73

JURETIĆ ALENKA

učitelj folklornog plesa, voditelj jadranske plesne zone

25


JURUN ZVONIMIR

voditelj alpske, jadranske i dinarske zone

26

81

KAGER ANDREA

voditelj dječjeg folklora

27

375

KAPELAC GORDANA

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

28


KLIČEK FILIP

voditelj alpske i panonske zone

29

320

KNEŽEVIĆ NINA

učitelj dječjeg folklora

30


KOKOŠAREVIĆ BRANKA

plesni korepetitor

31

112

KOLUMBIĆ MIRJANA


32

64

KRAPLJAN MIRA


33


KURAJA ANTE

plesni korepetitor

34


LACKOVIĆ KARMELA

plesni korepetitor

35

318

LONČARIĆ JADRANKA

učitelj dječjeg folklora

36


LOVREČIĆ LONČAR PETRA

voditelj panonske zone

37

355

LUCIĆ ZORKA

voditelj izvorne grupe

38


LJUB IĆ LUCIJA

učitelj dječjeg folklora

39


MALENICA EDITA

voditelj jadranske zone, učitelj dječjeg folklora

40


MALIĆ NATALIJA

učitelj dječjeg folklora

41

331

MARIĆ ANA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

42

337

MARKOVIĆ SNJEŽANA

učitelj dječjeg folklora

43


MATIJAŠ MAJA

učitelj dječjeg folklora

44

377

MATOVINA DANIJELA

učitelja dječjeg folklora

45

378

MEDARIĆ KREŠIMIR


46

326

MIČETIĆ DAVIDIĆ MARTINA

učitelj dječjeg folklora

47

334

MILIČEVIĆ SVJETLANA


48

356

MUIĆ  IVANA

voditelj alpske, jadranske i panonske zone, učitelj dječjeg folklora

49


NEUBERG JELENA

plesni korepetitor

50

311

NJERŠ MARINA


51

369

OBRADOVIĆ DRAGANA


52

198

PETANJEK-MACAN ANITA

učitelj dječjeg folklora

53


PETEK ANDREA

učitelj dječjeg folklora, voditelj panonske i jadranske zone

54


PETEK NIKOLINA

voditelj jadranske zone

55

330

PETOŠIĆ MIRJANA

učitelj dječjeg folklora

56

380

PETROVIĆ IVA

plesni korepetitor

57

364

PODNAR MORANA

učitelj dječjeg folklora

58

306

PRIPELJAŠ BELAČIĆ ANITA

učitelj dječjeg folklora

59

335

ROBINIĆ MARKO 


60


ROKSANDIĆ ZRINKA


61


SARAJLIĆ EMIN

plesni korepetitor

62


SKUŠIĆ ANAMARIJA

učitelj dječjeg folklora

63


SAVIĆ NIKITOVIĆ ALEKSANDRA

učitelj dječjeg folklora

64

357

SKENDEROVIĆ ANTONIO


65

318

SKENDEROVIĆ SNJEŽANA


66


SMOLKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

67

79

SUDAR NENAD


68

367

SVATON ĐURĐICA

voditelj dječjeg folklora

69

111

ŠATRAK JOSIP


70

385

ŠEBEK MARINA


71


ŠĆURIC MAJA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

72

135

ŠIKIĆ IVAN

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

73

344

ŠKOF INES

učitelj dječjeg folklora

74


ŠTURLIĆ NIKOLINA

učitelj dječjeg folklora

75

276

ŠVAGELJ IVANA

učitelj dječjeg folklora

76

358

TIŠMA TATJANA


77

271

TOMAŠKO NIKOLINA

voditelj dječjeg folklora

78

312

TOMEK DARIO

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

79

328

TUBA IVICA


80


TUĐA DORA

plesni korepetitor

81

56

UGRINA BOŽIDAR


82

386

VALTER MIRJANA

učitelj dječjeg folklora

83


VLAHUŠIĆ IVO

voditelj jadranske zone

84

253

VUKIĆ PETRA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

85


ZLATUNIĆ IVAN


86

119

ŽIDAK MARTINA

voditelj dječjeg folklora

87


ŽIGIĆ ŽELIMIR










R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1

230

ABRAMOVIĆ ZDENKA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

2

332

BARIČIĆ IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

3

167

CVETKO IVA

koreograf, stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

4

85

DOLEŽAL DAMIR

umjetnički voditelj

5


DRAKSLER JELENA

stručni voditelj

6

340

DROČIĆ MATIJA

stručni voditelj

7

22

FEZI-MARTINIĆ ROMANA

stručni voditelj, koreograf

8

45

FUNARIĆ GABRIJEL

koreograf, umjetnički voditelj

9

13

GRČIĆ DARIO

stručni voditelj, koreograf

10

254

HAČEK NEDJELJKO

koreograf, stručni voditelj

11

352

HEGOLJ KREŠO

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

12

137

HORVATOVIĆ KATARINA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

13

65

HRVAĆANIN PJERINO

koreograf, umjetnički voditelj

14

5

IVANČAN ANDRIJA

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

15


IVANČAN IVAN A.

stručni voditelj

16


JAGODNIK DIANA

stručni voditelj

17

39

JELINČIĆ STIPE

stručni voditelj

18


JURATOVIĆ BARBARA

stručni voditelj

19


JURATOVIĆ DOROTEA

stručni voditelj

20

164

JURATOVIĆ ĐURĐICA

stručni voditelj, koreograf

21

84

JURINA SENKA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, voditelj dječjeg folklora

22


KISELJAK JELENA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

23

1

KNEŽEVIĆ GORAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

24

7

KREMENIĆ DAMIR

umjetnički voditelj

25

62

KRMEK TIHOMIR

stručni voditelj, koreograf

26


KURAJA VLADIMIR

koreograf, plesni korepetitor

27

317

MALEŠ-KRZNAR TANJA

stručni voditelj

28

348

MARIČIĆ MARKO

stručni voditelj, koreograf

29


MASLAČ GORDAN

stručni voditelj

30

2

MATOŠ GORAN IVAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

31


MATOVINA DANIJELA

stručni voditelj

32

105

MIHAJLOVIĆ STANKO

koreograf, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

33


MIHOVEC IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

34

9

MILAS BRANIMIR

stručni voditelj, koreograf

35

15

MILIN NENAD

koreograf, umjetnički voditelj

36


MIŠKULIN ANTONIJA

učitelj dječjeg folklora

37


MOKRIŠ DARKO

stručni voditelj

38

169

PERKO STJEPAN

selektor, koreograf, umjetnički voditelj

39

117

PLANTAK VEČERIN KREŠIMIR

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora, koreograf

40

292

POZNIĆ RATKO

stručni voditelj

41

89

STANKO LJILJANA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

42

229

SVIRČEVIĆ MARIJA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folkloraa

43

83

ŠEŠIĆ NADA

koreograf, umjetnički voditelj

44

163

ŠKRLEC GORAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

45

61

ŠTAJNER NERINA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

46

103

TADIN MARICA

stručni voditelj

47

104

TADIN TONĆI

umjetnički voditelj, koreograf

48

8

TOMAC KATICA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

49

319

VLAŠEC HRVOJE

stručni voditelj, koreograf

50

339

VRANKOVEČKI GORDAN

koreograf, umjetnički voditelj

51


VUKASOVIĆ MIRO

stručni voditelj

52

384

ŽIVKOVIĆ JOSIP

stručni voditelj, koreograf