O društvu Početna Pravilnici Članovi Učlanite se u HDFKiV Licenca Festivali Stručni skupovi Objavljeni tekstovi Certifikat vrsnoće Priznanja i nagrade Fotogalerija Kontakt
POPIS ČLANOVA UMJETNIČKI RAZRED STRUČNO PEDAGOŠKI RAZRED Članovi Bilten HDFKiV

R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1


ARL ZRINKA

voditelj alpske i jadranske zone

2

76

BACINGER SANJA


3

18

BAČKO EDUARD


4

370

BALEN IVANA

učitelj dječjeg folklora

5


BAN EDUARD

voditelj alpske i jadranske zone

6

252

BENKO MARKOVICA KRISTINA


7

350

BIONDA ANTON

voditelj izvorne grupe

8


BELANOVIĆ JELENA

plesni korepetitor

9


BIONDIĆ IVANA

voditelj panonske i dinarske zone, voditelj dječjeg folklora

10

54

BIUK IVAN


11

349

BOŽIĆ ANTUN

koreograf, voditelj alpske i jadranske zone, voditelj dječjeg folklora

12

360

BRALIĆ IVANA 


13

372

CRNIĆ NATALIJA


14

36

CRVENKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

15


ĆORIĆ LORENA

voditelj dječjeg folklora

16


DUJIĆ ARIJANA

učitelj dječjeg folklora, voditelj dinarske i alpske zone

17

336

FERLAK BARICA

voditelj izvorne grupe

18


FILIPOVIĆ VERA

voditelj alpske zone

19


FILIPOVIĆ IVAN

voditelj panonske, jadranske i dinarske zone

20


FLIS NINA


21

305

HALAMBEK BLAŽENKA

plesni korepetitor

22

245

HEGEDUŠ ZLATKO

voditelj alpske i panonske zone

23

338

IVACI JELENA


24

373

JURATOVIĆ BARBARA

plesni korepetitor, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

25

73

JURETIĆ ALENKA

učitelj folklornog plesa, voditelj jadranske plesne zone

26


JURUN ZVONIMIR

voditelj alpske, jadranske i dinarske zone

27

81

KAGER ANDREA

voditelj dječjeg folklora

28

375

KAPELAC GORDANA

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

29

320

KNEŽEVIĆ NINA

učitelj dječjeg folklora

30


KOKOŠAREVIĆ BRANKA

plesni korepetitor

31

112

KOLUMBIĆ MIRJANA


32

64

KRAPLJAN MIRA


33


KURAJA ANTE

plesni korepetitor

34


LACKOVIĆ KARMELA

plesni korepetitor

35

318

LONČARIĆ JADRANKA

učitelj dječjeg folklora

36


LOVREČIĆ LONČAR PETRA

voditelj panonske zone

37

355

LUCIĆ ZORKA

voditelj izvorne grupe

38


LJUB IĆ LUCIJA

učitelj dječjeg folklora

39


MALIĆ NATALIJA

učitelj dječjeg folklora

40

331

MARIĆ ANA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

41

337

MARKOVIĆ SNJEŽANA

učitelj dječjeg folklora

42


MATIJAŠ MAJA

učitelj dječjeg folklora

43

377

MATOVINA DANIJELA

učitelja dječjeg folklora

44

378

MEDARIĆ KREŠIMIR


45

326

MIČETIĆ DAVIDIĆ MARTINA

učitelj dječjeg folklora

46

334

MILIČEVIĆ SVJETLANA


47

356

MUIĆ  IVANA

voditelj alpske, jadranske i panonske zone, učitelj dječjeg folklora

48


NEUBERG JELENA

plesni korepetitor

49

311

NJERŠ MARINA


50

369

OBRADOVIĆ DRAGANA


51

198

PETANJEK-MACAN ANITA

učitelj dječjeg folklora

52


PETEK ANDREA

učitelj dječjeg folklora, voditelj panonske i jadranske zone

53


PETEK NIKOLINA

voditelj jadranske zone

54

330

PETOŠIĆ MIRJANA

učitelj dječjeg folklora

55

380

PETROVIĆ IVA

plesni korepetitor

56

364

PODNAR MORANA

učitelj dječjeg folklora

57

306

PRIPELJAŠ BELAČIĆ ANITA

učitelj dječjeg folklora

58

335

ROBINIĆ MARKO 


59


ROKSANDIĆ ZRINKA


60


SKUŠIĆ ANAMARIJA

učitelj dječjeg folklora

61


SAVIĆ NIKITOVIĆ ALEKSANDRA

učitelj dječjeg folklora

62

357

SKENDEROVIĆ ANTONIO


63

318

SKENDEROVIĆ SNJEŽANA


64


SMOLKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

65

79

SUDAR NENAD


66

367

SVATON ĐURĐICA

voditelj dječjeg folklora

67

111

ŠATRAK JOSIP


68

385

ŠEBEK MARINA


69


ŠĆURIC MAJA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

70

135

ŠIKIĆ IVAN

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

71

344

ŠKOF INES

učitelj dječjeg folklora

72


ŠTURLIĆ NIKOLINA

učitelj dječjeg folklora

73

276

ŠVAGELJ IVANA

učitelj dječjeg folklora

74

358

TIŠMA TATJANA


75

271

TOMAŠKO NIKOLINA

voditelj dječjeg folklora

76

312

TOMEK DARIO

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

77

328

TUBA IVICA


78

56

UGRINA BOŽIDAR


79

386

VALTER MIRJANA

učitelj dječjeg folklora

80

253

VUKIĆ PETRA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

81


ZLATUNIĆ IVAN


82

119

ŽIDAK MARTINA

voditelj dječjeg folklora

83


ŽIGIĆ ŽELIMIR










R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1

230

ABRAMOVIĆ ZDENKA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

2

332

BARIČIĆ IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

3

167

CVETKO IVA

koreograf, stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

4

85

DOLEŽAL DAMIR

umjetnički voditelj

5


DRAKSLER JELENA

stručni voditelj

6

340

DROČIĆ MATIJA

stručni voditelj

7

22

FEZI-MARTINIĆ ROMANA

stručni voditelj, koreograf

8

45

FUNARIĆ GABRIJEL

koreograf, umjetnički voditelj

9

13

GRČIĆ DARIO

stručni voditelj, koreograf

10

254

HAČEK NEDJELJKO

koreograf, stručni voditelj

11

352

HEGOLJ KREŠO

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

12

137

HORVATOVIĆ KATARINA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

13

65

HRVAĆANIN PJERINO

koreograf, umjetnički voditelj

14

5

IVANČAN ANDRIJA

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

15


IVANČAN IVAN A.

stručni voditelj

16


JAGODNIK DIANA

stručni voditelj

17

39

JELINČIĆ STIPE


18

164

JURATOVIĆ ĐURĐICA

stručni voditelj, koreograf

19

84

JURINA SENKA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, voditelj dječjeg folklora

20


KISELJAK JELENA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

21

1

KNEŽEVIĆ GORAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

22

7

KREMENIĆ DAMIR

umjetnički voditelj

23

62

KRMEK TIHOMIR

stručni voditelj, koreograf

24


KURAJA VLADIMIR

koreograf, plesni korepetitor

25

317

MALEŠ-KRZNAR TANJA

stručni voditelj

26

348

MARIČIĆ MARKO

stručni voditelj, koreograf

27


MASLAČ GORDAN

stručni voditelj

28

2

MATOŠ GORAN IVAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

29


MATOVINA DANIJELA

stručni voditelj

30

105

MIHAJLOVIĆ STANKO

koreograf, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

31


MIHOVEC IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

32

9

MILAS BRANIMIR

stručni voditelj, koreograf

33

15

MILIN NENAD

koreograf, umjetnički voditelj

34


MIŠKULIN ANTONIJA

učitelj dječjeg folklora

35


MOKRIŠ DARKO

stručni voditelj

36

169

PERKO STJEPAN

selektor, koreograf, umjetnički voditelj

37

117

PLANTAK VEČERIN KREŠIMIR

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora, koreograf

38

292

POZNIĆ RATKO

stručni voditelj

39

89

STANKO LJILJANA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

40

229

SVIRČEVIĆ MARIJA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folkloraa

41

83

ŠEŠIĆ NADA

koreograf, umjetnički voditelj

42

163

ŠKRLEC GORAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

43

61

ŠTAJNER NERINA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

44

103

TADIN MARICA

stručni voditelj

45

104

TADIN TONĆI

umjetnički voditelj, koreograf

46

8

TOMAC KATICA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

47

319

VLAŠEC HRVOJE

stručni voditelj, koreograf

48

339

VRANKOVEČKI GORDAN

koreograf, umjetnički voditelj

49


VUKASOVIĆ MIRO

stručni voditelj

50

384

ŽIVKOVIĆ JOSIP

stručni voditelj, koreograf