Početna O društvu Pravilnici Članovi Učlanite se u HDFKiV Licenca Festivali Stručni skupovi Objavljeni tekstovi Certifikat vrsnoće Priznanja i nagrade Fotogalerija Kontakt
Hrvatsko društvo folklornih koreografa i voditelja Članovi
POPIS ČLANOVA
UMJETNIČKI RAZRED
STRUČNO PEDAGOŠKI RAZRED
HRVATSKO DRUŠTVO FOLKLORNIH KOREOGRAFA I VODITELJA
Ivanićgradska 59a, 10000 ZAGREB

Tel. 098/179-4460, e-mail: foka.hr@gmail.com (Blaženka Halambek, tajnica Društva)
OIB: 46340519227, MB: 1566601, IBAN: HR5923400091110040977

R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1

345.

ADŽIĆ ANJA

plesni korepetitor

2

76.

BACINGER SANJA

 

3

18.

BAČKO EDUARD

 

4

370

BALEN IVANA

učitelj dječjeg folklora

5

252.

BENKO MARKOVICA KRISTINA

 

6

350.

BIONDA ANTON

voditelj izvorne grupe

7

54.

BIUK IVAN

 

8

325.

BLAŽEVIĆ DALIBOR

 

9

349.

BOŽIĆ ANTUN

Voditelj alpske i jadranske zone

10

360.

BRALIĆ IVANA 

 

11

372

CRNIĆ NATALIJA

 

12

36.

CRVENKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

13

 

ĆORIĆ LORENA

voditelj dječjeg folklora

14

340.

DROČIĆ MATIJA

plesni korepetitor, voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

15

 

DUJIĆ ARIJANA

učitelj dječjeg folklora, voditelj dinarske i alpske zone

16

336.

FERLAK BARICA

voditelj izvorne grupe

17

 

FILIPOVIĆ VERA

voditelj alpske zone

18

 

FLIS NINA

 

19

305.

HALAMBEK BLAŽENKA

plesni korepetitor

20

245.

HEGEDUŠ ZLATKO

voditelj alpske i panonske zone

21

352.

HEGOLJ KREŠO

 

22

338.

IVACI JELENA

 

23

373

JURATOVIĆ BARBARA

plesni korepetitor, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

24

374

JURATOVIĆ DOROTEJA

plesni korepetitor, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

25

73.

JURETIĆ ALENKA

učitelj folklornog plesa, voditelj jadranske plesne zone

26

81.

KAGER ANDREA

voditelj dječjeg folklora

27

375

KAPELAC GORDANA

voditelj panonske i jadranske zone

28

320.

KNEŽEVIĆ NINA

učitelj folklornog plesa

29

366.

KOLEDIĆ MARTINA

voditelj izvorne grupe

30

 

KOKOŠAREVIĆ BRANKA

plesni korepetitor

31

112.

KOLUMBIĆ MIRJANA

 

32

64.

KRAPLJAN MIRA

 

33

 

LACKOVIĆ KARMELA

plesni korepetitor

34

318.

LONČARIĆ JADRANKA

učitelj folklornog plesa

35

 

LOVREČIĆ LONČAR PETRA

voditelj panonske zone

36

355.

LUCIĆ ZORKA

voditelj izvorne grupe

37

 

MALIĆ NATALIJA

učitelj dječjeg folklora

38

331.

MARIĆ ANA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

39

337.

MARKOVIĆ SNJEŽANA

učitelj dječjeg folklora

40

362.

MASLAČ GORDAN

voditelj alpske, panonske i jadranske zone

41

377

MATOVINA DANIJELA

učitelj dječjeg folklora, voditelj dinarske, jadranske i panonske zone

42

378

MEDARIĆ KREŠIMIR

 

43

326.

MIČETIĆ MARTINA

učitelj folklornog plesa

44

 

MIHOVEC IVAN

voditelj dinarske,jadranske I panonske zone, voditelj dječjeg folklora

45

334.

MILIČEVIĆ SVJETLANA

 

46

356.

MUIĆ  IVANA

voditelj alpske, jadranske i panonske zone, učitelj dječjeg folklora

47

 

NEUBERG JELENA

plesni korepetitor

48

311.

NJERŠ MARINA

 

49

369.

OBRADOVIĆ DRAGANA

 

50

198.

PETANJEK-MACAN ANITA

učitelj folklornog plesa

51

 

PETEK ANDREA

učitelj dječjeg folklora, voditelj panonske i jadranske zone

52

 

PETEK NIKOLINA

voditelj jadranske zone

53

330

PETOŠIĆ MIRJANA

učitelj folklornog plesa

54

380

PETROVIĆ IVA

plesni korepetitor

55

364.

PODNAR MORANA

učitelj dječjeg folklora

56

306.

PRIPELJAŠ BELAČIĆ ANITA

učitelj folklornog plesa

57

335.

ROBINIĆ MARKO 

 

58

 

ROKSANDIĆ ZRINKA

 

59

357.

SKENDEROVIĆ ANTONIO

 

60

318.

SKENDEROVIĆ SNJEŽANA

 

61

 

SMOLKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

62

79.

SUDAR NENAD

 

63

367.

SVATON ĐURĐICA

voditelj dječjeg folklora

64

111.

ŠATRAK JOSIP

 

65

385

ŠEBEK MARINA

 

66

 

ŠIKIĆ IVAN

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

67

135.

ŠILIĆ MIROSLAV

 

68

365.

ŠKOF INES

učitelj dječjeg folklora

69

344.

ŠTURLIĆ NIKOLINA

učitelj dječjeg folklora

70

 

ŠVAGELJ IVANA

učitelj dječjeg folklora

71

276.

TIŠMA TATJANA

 

72

358.

TOMAŠKO NIKOLINA

voditelj dječjeg folklora

73

271.

TOMEK DARIO

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

74

312.

TUBA IVICA

 

75

328.

UGRINA BOŽIDAR

 

76

56.

VALTER MIRJANA

učitelj folklornog plesa

77

386

VAUPOTIĆ GORDANA

 

78

315.

VUKIĆ PETRA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

79

253.

ZLATUNIĆ IVAN

 

80

 

ŽIDAK MARTINA

voditelj dječjeg folklora

81

119.

ŽIGIĆ ŽELIMIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1

230.

ABRAMOVIĆ ZDENKA

stručni voditelj, učitelj folklornog plesa, umjetnički voditelj

2

332.

BARIČIĆ IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

3

167.

CVETKO IVA

koreograf, stručni voditelj

4

85.

DOLEŽAL DAMIR

umjetnički voditelj

5

22

FEZI-MARTINIĆ ROMANA

stručni voditelj, koreograf

6

45.

FUNARIĆ GABRIJEL

koreograf, umjetnički voditelj

7

13.

GRČIĆ DARIO

stručni voditelj, koreograf

8

254.

HAČEK NEDJELJKO

koreograf, stručni voditelj

9

137.

HORVATOVIĆ KATARINA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, učitelj folklornog plesa

10

65.

HRVAĆANIN PJERINO

koreograf, umjetnički voditelj

11

5.

IVANČAN ANDRIJA

selektor, umjetnički voditelj; koreograf

12

 

JAGODNIK DIANA

stručni voditelj, voditelj dinarske, jadranske i alpske zone

13

39.

JELINČIĆ STIPE

stručni voditelj

14

164.

JURATOVIĆ ĐURĐICA

stručni voditelj, koreograf

15

84.

JURINA SENKA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, voditelj dječjeg folklora

16

 

KISELJAK JELENA

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

17

1.

KNEŽEVIĆ GORAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

18

7

KREMENIĆ DAMIR

umjetnički voditelj

19

62.

KRMEK TIHOMIR

stručni voditelj, koreograf

20

317.

MALEŠ-KRZNAR TANJA

stručni voditelj

21

348.

MARIČIĆ MARKO

stručni voditelj, koreograf

22

2.

MATOŠ GORAN IVAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

23

105.

MIHAJLOVIĆ STANKO

koreograf, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

24

9.

MILAS BRANIMIR

koreograf, voditelj dinarske, jadranske i panonske zone

25

15.

MILIN NENAD

koreograf, umjetnički voditelj

26

 

MOKRIŠ DARKO

stručni voditelj

27

169.

PERKO STJEPAN

selektor, stručni voditelj, koreograf, umjetnički voditelj

28

117.

PLANTAK KREŠIMIR

umjetnički voditelj, učitelj folklornog plesa, koreograf

29

292.

POZNIĆ RATKO

stručni voditelj

30

89.

STANKO LJILJANA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

31

229.

SVIRČEVIĆ MARIJA

stručni voditelj, učitelj folklornog plesa

32

83.

ŠEŠIĆ NADA

koreograf, umjetnički voditelj

33

163.

ŠKRLEC GORAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

34

61.

ŠTAJNER NERINA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

35

103.

TADIN MARICA

stručni voditelj

36

104.

TADIN TONĆI

umjetnički voditelj, koreograf

37

8.

TOMAC KATICA

stručni voditelj, koreografkinja, voditelj dječjeg folklora

38

319.

VLAŠEC HRVOJE

stručni voditelj, koreograf

39

339.

VRANKOVEČKI GORDAN

stručni voditelj, koreograf, umjetnički voditelj

40

384

ŽIVKOVIĆ JOSIP

voditelj alpske, panonske i jadranske zone; koreograf, stručni voditelj